[home_parallax2 titles=”%5B%7B%7D%5D” btnlink=”#section-side-2″]
[heading text=”طراحی سایت” tag=”h1″ align=”center”][line_solid icon=”circle”]

طراحی سایت وریا با استفاده از طراحان و برنامه نویسان جوان و خلاق و بادانش در این زمینه، توانسته است رضایت بسیاری از مشتریان ما را جلب نماید.

اهمیت داشتن سایت در کسب کارهای امروزی

همانطور که میدانید امروزه با پیشرفت علم و فناوری و همچنین و گسترش پیدا کردن فضای اینترنت طراحی سایت و نگهداری از آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.
به طوری که در سال 2020 میلادی کمتر شرکت و یا کسب و کاری را می‌بینید که ادعای تخصص در حیطه کار خود را داشته باشد ، اما سایت مناسب در زمینه‌ی فعالیت خود نداشته باشد.
با استفاده از سایت مناسب و حرفه‌ای می توانید در جهت بهتر دیده شدن در فضای گسترده اینترنتی و این دنیای مهم در این عصر از زمان استفاده کنید.

جذب مشتری از طریق وب سایت

از زمانی که بستر اینترنت برای عموم در دنیا باز شد و شرکت‌های متفاوتی در این دنیا قدم نهادن روش های جذب مشتری و همچنین فروش محصولات گوناگون دستخوش تغییرات چشم گیری شده است : مثلا … در گذشته بازارهای محلی و مغازه‌ها برای خرید کالاهای مورد نیاز مردم از بقالی تا عطاری ، از ظروف منزل تا رنگ کاری و … بوده است. که با مراجعه به آنها مردم مایحتاج خود را از مغازه مورد نظر خریداری می کردند.
اما با گذشت زمان و با گسترش تکنولوژی و راه‌اندازی کسب و کارها در فضای اینترنت، شما حتی بدون اینکه از منزل یا محل کار خود خارج شوید می توانید نیاز خود را برطرف کنید.

نحوه گسترش یک کسب و کار با استفاده از وب سایت

همانطور که میدانید دنیای اینترنت بدون محدودیت مکانی برای استفاده تمام افراد دنیا که دانش کسب و کار و همچنین فعالیت در این دنیای بی‌انتها را دارند، فراهم کرده است. شما با معرفی و ارائه محصول یا خدمات خود میتوانید در کشورهای دیگر نیز به رقابت بپردازید. این به شما کمک میکند که اگر محصول یا خدماتی دارید که در کشور دیگر به آن نیاز دارند از طریق وبسایت خو، محصول یا خدمات مورد نظر خود را به معرض نمایش قرار دهید.

اهمیت طراحی سایت

طراحی سایت هم از جنبه زیبایی و هم از جنبه فنی به شما در موفقیتتان کمک بسزایی را می کند. یکی از نکته های مهمی که باید به آن توجه کرد این است که سایت شما ویترین همان فروشگاه یا شرکت شما در فضای اینترنت می باشد. همان مقدار که برای زیبایی شرکت و یا فروشگاهتان وقت و هزینه می کنید تا بتواند مشتریان بیشتری را جذب نماید، به همان اندازه باید به سایت خود اهمیت دهید. زیبایی یک سایت از طریق نوع طراحی و همچنین داشتن عکسهای زیبا و مطالب مناسب امکان‌پذیر می باشد. برای داشتن یک ویترین زیبای مجازی در این دنیای بی انتها، میتوانید در زمینه فنی با طراحان سایت وریا و همچنین برای مشاوره رایگان در خصوص استفاده از عکسهای مناسب در سایت خود و مشاوره رایگان با دپارتمان عکاسی وریا با متخصصان ما تماس حاصل فرمایید.

[heading text=”مراحل راه اندازی سایت در وریا” tag=”h2″ align=”center”][line_solid icon=”circle”]
[info_apps2 icon=”streetsign” title=”ایده پردازی” desc=”باتوجه به اطلاعات بدست آمده از شما و همچنین تحقیقاتی که توسط تیم طراحی سایت وریا انجام گرفته است، کارشناسان ما چند ایده را برای هرچه بهتر بودن سایت شما ارائه می نمایند که این ایده ها ثمره تجربیات این گروه و تحقیقات بعمل آمده می باشد.” animation_delay=”1.25″ icon_color=”#f0b440″][info_apps2 icon=”gears” title=”اجرا و پیاده سازی طرح” desc=”پس از جلسه طوفان فکری و انتخاب بهترین ایده، تیم ما زمانی را برای انجام و پیاده سازی خدمت مشتریان عزیز اعلام می نمایند. شرکت وریا نیز متعهد میگردد در زمان مقرر پروژه را تحویل مشتری گرامی دهد.” animation_delay=”1.25″ icon_color=”#f0b440″]
کار تیمی
[info_apps2 icon=”document” title=”جمع آوری اطلاعات اولیه” desc=”کارشناسان ما با مشارکت شما و با توجه به نوع کسب و کارتان شروع به جمع آوری اطلاعات پایه و همچنین در صورت نیاز اطلاعات میدانی می نمایند. این اطلاعات باعث می شود تا هنگام طراحی سایت کارشناسان ما بهترین را برای شما لحاظ کنند.” animation_delay=”1.25″ icon_color=”#f0b440″ css=”.vc_custom_1587875579483{padding-bottom: 10px !important;}”][info_apps2 icon=”presentation” title=”جلسه طوفان فکری” desc=”بعد از نهایی شدن چند ایده از سوی کارشناسانان و تایید مدیریت، جلسه ایی جهت معرفی از ایده ها به کمک شما برگزار می شود. در این جلسه تمام نکات از جانب طرفین مطرح شده و بهترین ایده برای اجرا انتخاب می گردد.” animation_delay=”1.25″ icon_color=”#f0b440″]
[heading text=”انواع سایتها” tag=”h2″ align=”center”][line_solid icon=”circle”]
[info_apps2 icon=”megaphone” title=”خبری” desc=”با توجه به پیشرفت های تکنولوژی در عصر جدید و گسترده تر شدن فضای اینترنت و همچنین دسترسی آسان به آن ، سایت های خبری و سایت های اطلاع رسانی جزو پر بازدیدترین و مورد علاقه ترین سایت های اینترنتی به شمار می روند که این امر می‌تواند به دلیل افزایش تعداد کاربران آنلاین نیز باشد. با وجود سایت های اطلاع رسانی جعلی در فضای مجازی ، اگر طراحی سایت خبری شما محتوای خوبی در کنار یک طراحی قابل قبول ارائه دهد، می‌تواند کاربران زیادی را به خود جذب کند.” animation_delay=”1.25″ icon_color=”#f0b440″][info_apps2 icon=”strategy” title=”ورزشی” desc=”طراحی سایت ورزشی باید ساده و کاربر پسند باشد و در عین حال برای کاربران جذاب و همچنین مطالب آن با کیفیت باشد. سایت های ورزشی تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند ولی شاید تنها نقطه اشتراکشان ، ارائه حجم وسیعی از اطلاعات به روش ساده و جذاب باشد. شما می توانید با استفاده از تصاویر با کیفیت و جذاب در نمایش اخبار برای سایت خود ، کاربران زیادی را جذب خود کنید.” animation_delay=”1.25″ icon_color=”#f0b440″]
[info_apps2 icon=”desktop” title=”شرکتی” desc=”طراحی وب سایت شرکتی مهم ترین مرحله در برندینگ آنلاین تجارت شما می باشد. یک سایت شرکتی حرفه ای در حقیقت ویترین شرکت شما در فضای اینترنت است. ویترینی که کاربران به واسطه آن راجع به کلاس کاری و سطح شرکت شما قضاوت می کنند و این موضوع باعث تصمیم گیری همکاری یا عدم همکاری با شما می شود. امروزه اکثر کاربران در ابتدا به صورت آنلاین با یک برند و کسب و کار آشنا می شوند. پس شما با طراحی یک سایت شرکتی حرفه ای می توانید ذهنیت بسیار مثبتی را در ذهن کاربران فضای مجازی ایجاد کنید و تجارت خود را رونق ببخشید.” animation_delay=”1.25″ icon_color=”#f0b440″][info_apps2 icon=”gift” title=”فروشگاهی” desc=”در طراحی سایت فروشگاهی شما این امکان را دارید که کالاها و خدمات خود را به صورت دسته بندی شده و منظم در لیست های مناسب قرار دهید و آن ها را برای فروش بگذارید. سایت فروشگاهی شما باید از دید کاربران بسیار زیبا و جذاب باشد و در عین حال طراحی آن به گونه ای باشد که کاربران از فضای ظاهری آن خسته نشوند و درون سایت شما بمانند.” animation_delay=”1.25″ icon_color=”#f0b440″]
[foliostyle2 idcate=”website” num=”8″ columns=”6″]