با تیمی خلاق و متعهد کار کنید

تیم متخصص ما با خلاقیت و تعهد به پروژه‌های شما می‌پردازد. ما به طراحی راهکارهای نوآورانه اعتقاد داریم و با افکار تازه و تخصص ما به بهبود و توسعه برند شما کمک می‌کنیم

خدمات ما در کانون تبلیغاتی وریا

بهترین مرجع برای خدمات تبلیغاتی و بازاریابی

با انتخاب خدمات تبلیغاتی وریا، شما به یک تیم حرفه‌ای با تجربه دست پیدا می‌کنید که توانمندی‌ها و تخصص‌های متنوعی را در اختیار شما می‌گذارد. ما با تمرکز بر روی هدف شما، استراتژی‌هایی ابتکاری ارائه می‌دهیم تا برند شما به رقابت‌های جدید هدایت شود.

 

عکاسی صنعتی

شاخه‌ای از عکاسی است که عکاس از محصولات، کالاها، تولیدات و خدمات افراد یا شرکت‌‌ها عکسبرداری می‌کند. در واقع روشی برای تقویت پل ارتباطی بین مشتریان و کسب و کارهاست. روشی که توسط آن فروشندگان کالا و خدمات می‌توانند توسط تصاویر مشتریانشان را مجذوب و مسیر برندسازی رو آغاز کنند.

عکاسی تخصصی مبلمان 

عکاسی مبلمان یکی از فعالیتهایی است که دپارتمان عکاسی کانون تبلیغاتی وریا به صورت کاملا تخصصی و حرفه ایی مشغول به انجام آن است. باعث افتخار است که توانسته ایم با بهترین و بزرگترین کارخانه های تولید مبلمان ایران همکاری بسیار دوستنه ای داشته باشیم. این موضوع باعث شده است که بتوانیم بهترین تصاویر را در ژانر های مختلف عکاسی مبلمان به ثبت برسانیم.

عکاسی محصول

عکاسی محصول با توجه به تغییر روش فروش و حضور گسترده کاربران اینترنت در فضای گوگل و شبکه های اجتماعی، به امری اجتناب ناپذیر تبدیل شده است.

می توانید با توجه به همه گیری استفاده از این فضاهای جدید، نوع و سبک فروش و ارائه محصولتان را تغییر دهید و مطابق با شرایط پیش رو آن را بروز رسانی کنید.

طراحی گرافیک

گاهی اوقات اصطلاح «طراحی گرافیک» می‌تواند به خاطر اشتراکات فنی پیچیده، به جای طراحی ارتباطات و ارتباط بصری استفاده شود. طراحان گرافیک از روش‌های مختلف در ایجاد و ترکیب کلمات، نمادها و تصاویر به منظور خلق یک نمایش تصویری از ایده‌ها و پیام استفاده می‌کنند. یک طراح گرافیک ممکن است ترکیبی از تایپوگرافی، هنرهای بصری و تکنیک‌های صفحه‌آرایی را برای تولید یک نتیجه نهایی را استفاده کند.

طراحی سایت

طراحی وب سایت به قالب نمایشی و طراحی گرافیکی صفحات موجود در وبگاه می‌گویند که معرف محتوا و مطالب آن وب سایت می‌باشد. طراح وب جلوه بصری هدف وبگاه است و اولین بخش از یک صفحه وب است که ذهن مخاطب را با خود درگیر می‌کند.

سئو

تعریف خلاصه و عامیانه از سئو را میتوان این گونه بیان کرد که شما می توانید با استفاده از راهکارهای مختلف، وبسایت خود را بیشتر به نمایش افرادی که به دنبال خدمات یا بیزینس شما هستند، بگذارید.

طراحی کمپین تبلیغاتی

کمپین تبلیغاتی یا پویش تبلیغاتی در مدیریت تبلیغات به مجموعه عملیات برنامه‌ریزی شده برای تبلیغ کردن یک مؤسسه یا کالاهای آن می‌گویند.کارزار تبلیغاتی توسط یک دفتر تبلیغاتی (یا یک شخص یا گروه که وظایف دفتر تبلیغاتی را انجام می‌دهد) تدوین و اجرا می‌شود و در واقع، سازمان بندی داخلی دفتر تبلیغاتی برای اجرای برنامه تبلیغاتی است. کارزارهای تبلیغاتی به صورت ماهانه، فصلی، سالیانه یا مقطعی توسط تبلیغاتچی‌ها، مدیران تبلیغات یا شرکت‌ها و آژانسهای تبلیغاتی اجرا می‌گردد.

عکاسی تبلیغاتی 

عکاسی صنعتی INDUSTRIAL PHOTOGRAPHY و عکاسی تبلیغاتی ADVERTISING PHOTOGRAPHY نوعی عکاسی کاملا حرفه‌ای می‌باشد . عکاسی صنعتی عبارتست از عکسی که به صورت علمی و با مهارت ویژه ای گرفته می‌شود و امکان استفاده از در طراحی کاتالوگ و بروشور و به صورت کلی در چاپ مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برخی مشتریان ما