[pricingtable2 title=”پایه” currency=”تومان” price=”۱۲ میلیون” time=”در ماه” linkbox=”url:%23|title:%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4%20%D8%AF%D9%87%DB%8C%D8%AF||”][/pricingtable2]
[pricingtable2 title=”متوسط” currency=”تومان” price=”۱۵ میلیون” time=”در ماه” linkbox=”url:%23|title:%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4%20%D8%AF%D9%87%DB%8C%D8%AF||”][/pricingtable2]
[pricingtable2 title=”حرفه ای” currency=”تومان” price=”۱۸ میلیون” time=”در ماه” linkbox=”url:%23|title:%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4%20%D8%AF%D9%87%DB%8C%D8%AF||”][/pricingtable2]
[pricingtable2 title=”ویژه” currency=”تومان” price=”۲۰ +” time=”در ماه” linkbox=”url:%23|title:%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4%20%D8%AF%D9%87%DB%8C%D8%AF||”][/pricingtable2]

تعرفه سئو

تعرفه سئو به پارامترهای زیادی وابسته است و نمی توان تعرفه مشخصی را برای سئو یک وب سایت در نظر گرفت. اما به طور معمول سه روش برای قیمت گذاری سئو در این مارکت وجود دارد:

 1. قیمت ماهیانه و ثابت
 2. قیمت ثابت ماهانه بر اساس کلمات کلیدی و سختی کار
 3. قیمت به صورت پروژه ایی بر اساس تعداد ماه و تضمین بر اساس صفحه اول بودن

نکته:
در روش سوم پس از ورود به صفحه اول بر اساس زمان مشخص شده، برای باقی ماندن در همان رتبه درصدی از کل مبلغ قرارداد برای ثابت ماندن در همان رتبه اخذ می شود.

قیمتهای ماهیانه و ثابت

بر اساس تجربه کار با اصناف مختلف، جدولی از قیمت ماهانه را در بالا برای شما آماده کرده ایم.

معمولا از سوی دپارتمان نتورک مارکتینگ کانون تبلیغاتی وریا،  سه نوع سئو برای مشتریان دسته اول پیشنهاد می شود:

 1. پایه
 2. مقدماتی (متوسط)
 3. پیشرفته (حرفه ای)

به عنوان مثال شما به عنوان یک وب سایت تازه راه اندازی شده نمی توانید سئو پیشرفته را انتخاب کنید و باید مرحله به مرحله نوع محتوای تولید شده به همراه عملیاتی که برای سایت شما انجام می شود، متفاوت با روز اول باشد.

 

قیمت ثابت ماهانه بر اساس کلمات کلیدی و…

در این روش قیمت گذاری تعدادی کلمات کلیدی از سوی کارفرما مشخص می شود که این کلمات کلیدی از سوی کارشناسان کانون تبلیغاتی وریا بررسی می شوند و با توجه به سختی و تعداد رقبا، قیمت ماهانه به همراه مدت زمانی که وب سایت به صفحه اول قرار بگیرد، مشخص و به کارفرما اعلام می شود.

 

قیمت به صورت یک پروژه کلی

ابتدا تیم کارشناسان نتورک مارکتینگ کانون تبلیغاتی وریا جلسه ایی را مبنی بر مشخص شدن نوع فعالیت و هدف، با کارشناسان طرف مقابل  برگذار می کنند. پس از مشخص شدن اهداف و مدت زمان انجام پروژه، مبلغ به همراه مدت زمان انجام پروژه به کارفرما اعلام می شود. مبلغ اعلامی با توجه به سختی کار و تعداد کلمات کلیدی و مدت زمان انجام پروژه، برای آوردن وب سایت شما به صفحه اول به طور تضمینی در مدت زمانی که از سوی کارشناسان کانون تبلیغاتی وریا مشخص می شود، می باشد. بعد از آمدن به صفحه اول گوگل در مدت زمانی که در قرارداد مشخص شده است، شما می بایست برای حفظ جایگاهتان همچنان روی سئو سایت خودتان فعالیت نمایید. این موضوع کاملا اختیاری است.

اما نکته اینجاست که اگر فعالیت خود را ادامه ندهید، رقبای شما به زودی جایگاه شما را تصرف می کنند. پس در این نوع از قرارداد، درصدی از مبلغ کل قرارداد را به صورت ماهیانه برای حفظ جایگاهتان در نظر گرفته می شود که این درصد به صورت توافقی می باشد. 

تعدادی از عواملی که در تعیین قیمت سئو تاثیر گذار هستند:

 1. تعداد کلمات کلیدی
 2. سختی کلمات کلیدی
 3. تعداد رقبا
 4. نوع فعالیت های رقبا
 5. موقعیت مکانی هدف شما

و…

 

شما عزیزان میتوانید برای مشاوره رایگان با دپارتمان نتورک مارکتینگ کانون تبلیغاتی وریا تماس بگیرید تا از خدمات مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.