با توجه به اینکه طراحی قالب وردپرس یک کار پروژه ای محسوب می شود و وب سایت ها از نظر امکانات و کاربرد تنوع بسیار فراوانی دارند لذا ارائه تعرفه جامع جهت طراحی وب سایت امکان پذیر نمی باشد چرا که نحوه ارزیابی آن تابع پارامترهای بسیاری است و در نتیجه برای هر وب سایت بسیار متغیر خواهد بود.

درعین حال کانون تبلیغاتی وریا جهت مطلع نمودن شما از هزینه های طراحی سایت و مراحل راه اندازی یک وب سایت با موضوعات مختلف، تعرفه های تقریبی را در نظر گرفته است.

هزینه های جانبی

وقتی شما یک قالب وردپرسی تهیه می کنید نیاز دارید که آن را در یک هاست و دامنه بارگذاری کرده و اقدام به درج محتوا نمایید. شما می توانید این کار را خودتان انجام دهید یا آن را به یک متخصص بسپارید.

بارگذاری

نیاز است قالب سایت بر روی یک هاست مناسب وردپرس بارگذاری گردد و هاست و دامنه نیز تنظیم شوند. علاوه بر این نیاز است که ایمن سازی بر روی وب سایت انجام گیرد. بارگذاری سایت بدون ایمن سازی می تواند به راحتی به سایت شما آسیب وارد کند.

هاست

هاست Host فضایی در یک کامپیوتر (سرور) است که فایل های وب سایت شما برای دسترسی کاربران در اینترنت در بروی آن قرار می گیرند. هاست های مختلف با کیفیت های متفاوتی موجود است که نسبت به نیاز وب سایت خریداری یا اجاره می شوند. مثلا ممکن است برای وب سایت شرکتی شما یک هاست اشتراکی اما با کیفیت کافی باشد، یا اینکه مجبور شوید بخاطر نیاز های فنی و ترافیک بالا به سراغ هاست اختصاصی و گران تر بروید. نکات مهم و قابل توجهی در هنگام خرید اشتراک سرور وجود دارد که شما هنگام خرید اشتراک باید به آنها توجه کنید. در زیر برخی از این نکات مهم را یادآور می شویم:

 1. فضای هاست
 2. پهنای باند ماهیانه
 3. سیستم عامل
 4. دامین های قابل اتصال
 5. محل سرور

دامنه

دامنه یا Domain Name نام یا آدرس وب سایت  (sitedar.com) شما است که از کاربران با درج آن در مرورگر اینترنتی (مانند گوگل کروم) می توانند به وب سایت شما وارد شوند. نام دامنه حداقل دارای دو بخش است که با یک نقطه از هم جدا می شود، هر دو قسمت انتخابی بوده و می توان در صورت اشغال نبودن، بودن آن را خریداری نمود. اینکه دامنه شما .با توجه به دامین انتخابی شما com ، .ir یا غیره هزینه های آن متفاوت می شود.

تولید محتوا

در قالب ها معمولا محتوای خاصی وجود ندارد. تنها متون و عکس هایی برای نمونه در قالب پر شده اند. بنابراین شما نیاز دارید محتوای مخصوص سایت خود را در آن بارگذاری نمایید. این محتوا می تواند شامل عناوین، منوها، عکس ها، محصولات، اطلاعات تماس و غیره باشد. برای این کار نیز می توانید در صورت داشتن تجربه کافی خودتان اقدام کنید یا آن را به یکی از کارشناسان تولید محتوای کانون وریا بسپارید.

آموزش

همانطور که در بالا توضیح داده شد، ممکن است شما برای درج محتوا و اطلاعات وب سایت نیاز به آموزش داشته باشید. برای همین شما می توانید به طور حضوری یا مجازی از کارشناسان ما شیوه درج محتوا را بیاموزید.

تصاویر اختصاصی

استفاده از تصاویر اختصاصی در وب سایت شما از اهمیت بسیاری برخوردار است. زیبایی سایت شما بستگی به استفاده از عکس های زیبا با عنوان های مناسب می باشد. همانطور که بهینه سازی محتوایی وبسایت در بهبود رتبه شما در موتورهای جستجو مهم است، به همان اندازه، تصاویر اختصاصی هم می توانند نقش مهم و کلیدی در افزایش رتبه شما و بهبود وضعیت سئوی وبسایت شما داشته باشند. با این تفاوت که زمانی که صرف ایجاد یک تصویر با رعایت نکاتی در ارتباط با محتوای تصویر، می شود، بسیار کمتر است از زمانی که شما صرف تولید محتوای مناسب، خواهید کرد. پس تصویر های اختصاصی و زیبا باعث رشد سریع سایت در موتورهای جستجو گر شده و زمان کمتری برای بالا آمدن رنکینگ سایت شما احتیاج است. اگر مایل به تولید عکسهای حرفه ایی و با محتوا هستید میتوانید این کار را به دپارتمان عکاسی وریا بسپارید.

بهینه سازی موتورهای جستجو گر(سئو)

اگر دنبال راهکارهای مناسب برای بهبود وضعیت سئوی وبسایت خود هستید، با ما در تماس باشید…

پشتیبانی سالانه

در حوزه طراحی وب سایت محصول بدون پشتیبانی معنایی ندارد. چون پشتیبانی به نوعی به کیفیت تولید و خدمات دهی مرتبط است. از طرفی ناگزیر وب سایت در طول زمان بخاطر نیاز به بروز رسانی با خطاها و مشکلاتی رو برو خواهد شد. یا صاحب وب سایت نیاز به آموزش یا سوال فنی دارد، برای همین ما با هزینه ناچیزی خدمات پشتیبانی سالانه وب سایت را برای مشتریان مان فراهم می کنیم. این هزینه بسیار پایین تر چیزی است که شما در صورت بروز مشکل احتمالی برای خدمات فنی موردی پرداخت خواهید کرد.

[pricingtable2 title=”پکیج 3″ currency=”تومان” price=”۱8،۰۰۰،۰۰۰+”]
 • نصب و راه اندازی رایگان
 • رسپانسیو ( سازگار با موبایل و تبلت)
 • پشتبانی دو ساله
 • مدیریت تبلیغات
 • درگاه پرداخت آنلاین
 • گالری تصاویر و اسلاید شو حرفه ای (چند لایه)
 • دو زبانه و …
[/pricingtable2]
[pricingtable2 title=”پکیج ۲” currency=”تومان” price=”۱5،۰۰۰،۰۰۰” featured=”yes” ribbon_text=”پیشنهاد ویژه”]
 • نصب و راه اندازی رایگان
 • رسپانسیو ( سازگار با موبایل و تبلت)
 • پشتبانی یک ساله
 • پنل مدیریت فارسی
 • دارای فرم تماس و استخدام
 • گالری تصاویر و اسلاید شو
 • نقشه سایت (گوگل مپ) و …
[/pricingtable2]
[pricingtable2 title=”پکیج ۱” currency=”تومان” price=”۱۰،۰۰۰،۰۰۰”]
 • نصب و راه اندازی رایگان
 • رسپانسیو ( سازگار با موبایل و تبلت)
 • پشتبانی یک ساله
 • پنل مدیریت فارسی
 • اتصال به شبکه های اجتماعی
 • گالری تصاویر
 • اسلاید شو…۳
[/pricingtable2]

کلام آخر

اگر وب سایت شما توسط یک شرکت با سابقه و شناخته شده طراحی و پشتیبانی گردد، شما این اطمینان را خواهید داشت که تا سال ها بعد می توانید بر روی خدمات و پشتیبانی آن حساب باز کنید. اغلب دیده می شود که وب سایتی هزینه توسعه پایینی داشته است اما طراح آن برای پشتیبانی هزینه بالایی طلب می کند، یا بدتر از آن، پشتیبانی را در انحصار خود قرار داده یا آنکه پس از تحویل سایت پشتیبانی آنطور که باید و شاید صورت نمی گیرد. برای همین با انتخاب یک طراح شناخته شده سایت خود را از بابت پشتیبانی پر هزینه و دوباره کاری بیمه کنید.