• تلفن: 77429224 (21) 98+
  • ایمیل: info@veriya.ir
  • ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه  08:00-1۸:00

خدمات ما در وریا

بهینه سازی موتور های جستجو گر(سئو)

سئو سایت خود را به تیمی حرفه ای بسپارید و به آسانی قرار گرفتن در صفحه اول گوگل را تجربه کنید و در کمترین زمان، فروش کالا و خدمات خود را به کمک گوگل چند برابر کنید.

سئو

ساخت تیزر تبلیغاتی

داشتن تیزرهای تبلیغاتی در راستای معرفی محصول و یا خدمات یک شرکت، یکی از الزامات می‌باشد. شما می‌توانید با داشتن یک تیزر حرفه‌ای و خلاقانه، محصول یا خدمات خود را با جزییات به مخاطبان و مشتریان خود ارائه دهید و هرآنچه که باید، از جزییات و نحوه ارائه خدمات و محصولتان را به به بهترین شکل ممکن به نمایش بگذارید.

ساخت تیزر

طراحی گرافیکی

به کارگیری طراحی حرفه ایی برای معرفی کالا و خدمات ، یکی از مهمترین اقدامـــات در تبلیغات است. ما امور طراحی شما را به طور حرفه ای و با قیمتی مناسب انجام می دهیم.

سئو

طراحی کمپین های تبلیغاتی

کسب و کار شما میتواند رشد کند. درآمد شما میتواند چند برابر شود. فقط کافی است مسیر درست را بشناسید. کافی است مشتریان خود را در زمان درست، مکان درست و به روش درست هدف قرار دهید. ما با طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی آنلاین در این مسیر همراه شما بوده و شما را به بهترین نتیجه مطلوب خواهیم رساند.

سئو

عکاسی صنعتی

عکاسی هنر ثبت لحظاتی است که شاید تکرار ناپذیر باشند. استودبو وریا با تیمی خلاق و جوان و همچنین ایده پرداز و صاحب سبک و با تجربه، در زمینه عکاسی تبلیغاتی، آمادگی دارد تا خدمات عکاسی خود را ارائه نماید.

عکاسی صنعتی

طراحی سایت و اپلیکشن

وب سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کارتان است. پس طراحی وب سایت شما اهمیت بسیار زیادی دارد. ما در وریا به خوبی این موضوع را درک میکنیم و مهارت و تجربه لازم برای ایجاد یک وب سایت باکیفیت و درخور نام شما را داریم.

طراحی سایت

مراحل انجام پروژه

  • ملاقات و قرارداد
  • ایده پردازی
  • طراحی و خلق
  • ساخت و اجرا

پس از صحبتهای اولیه بین شما مشتری گرامی و کارشناسان وریا و توافق اولیه، از طرف تیم ما با شما تماس حاصل می گردد و تقاضای ملاقات حضوری جهت مذاکرات نهایی و عقد قرارداد، می شود. در این جلسه  به نکات مهمی در رابطه با نحوه همکاری، نوع اجرای پروژه، شرایط های مالی و نحوه پرداختها و زمان انجام کار و تحویل پروژه پرداخته می شود. پس از توافقات نهایی قرارداد همکاری میان دوطرف امضا می شود.

پس از عقد قرارداد، مدیر پروژه شما که مسئول هماهنگی بین واحدهای داخلی وریا می باشد، جلسه ایی را با کارشناسان وریا با محوریت ایده پردازی درباره انجام پروژه شما تشکیل می دهد. حاصل این جلسه ایجاد طوفان فکری و در نهایت خلق ایده های بکر و خلاقانه جهت تاثیر گذاری بیشتر و بهتر پروژه می باشد. سپس این ایده ها را با شما مشتری گرامی به اشتراک گذاشته و با همفکری شما، از میان پیشنهاد های ما، ایده نهایی جهت انجام پروژه انتخاب می گردد.

بعد از انتخاب ایده مناسب، مدیر پروژه شما جلسه ایی را با کارشناسان مربوط که در حیطه کاری خود کاملا مسلط و مهارت کافی را دارند، جهت ایجاد طرحی مناسب در راستای ایده نهایی منتخب، تشکیل داده و در این جلسه درباره نوع طرح و بیشترین تاثیر گذاری بصری از نظر کارشناسان به بحث و گفتگو می پردازند. و در نهایت چند طرح برای اتود اولیه انتخاب می گردد و از میان این چند طرح منتخب، طرح نهایی به تسویب کارشناسان می رسد.

پس از تصویب طرح نهایی مدیر پروژه شما، مناسب ترین تیم را که توانایی انجام هرچه بهتر پروژه را دارند، انتخاب و با مطرح کردن خواسته های شما مشتری گرامی و کارشناسان مربوطه، کار فیزیکی آغاز می شود و پروژه در زمان مقرر تحویل شما مشتری گرامی داده می شود.

آمار و ارقام

0

پروژه در حال انجام

0

پروژه تکمیل شده

0

پروژه های در حال بررسی
خدمات ما در وریا:

عکاسی صنعتی

عکاسی تخصصی مبلمان

طراحی گرافیک

طراحی سایت

بهینه سازی موتورهای جستجوگر (سئو)

راه اندازی کمپین های تبلیغاتی

آخرین مقالات وبلاگ

برخی از مشتریان ما