طراحی کارت ویزیت

خلاقیت در طراحی کارت ویزیت می‌تواند آن را از سایرین تفاوت بخشد. طراحی‌های خاص و جذاب می‌توانند به مشتریان یک حس بی‌نظیر از برند شما منتقل کنند.

طراحی کارت ویزیت

 

خدمات انجام شده در این پروژه

 تعیین هدف و هویت بصری

در این مرحله،هدف اصلی استفاده از کارت ویزیت را شناسایی می کنیم. سوالاتی مانند “این کارت ویزیت برای چه افراد یا کسب و کاری طراحی می‌شود؟” و “چه انطباقی با هویت بصری برند دارد؟” مهم است. تعیین رنگ‌ها، قلم‌ها، لوگو و سایر عناصر طراحی با هویت بصری کسب و کار هماهنگ می شود.

 طراحی گرافیکی

در این مرحله، به طراحی گرافیکی کارت ویزیت پرداخته می شود. انتخاب طرح، ترتیب قرارگیری عناصر، انتخاب رنگ‌ها، و استفاده از تصاویر مهم است. هدف این مرحله ایجاد یک ظاهر جذاب و حرفه‌ای برای کارت ویزیت است.

 انتخاب و قرار دادن اطلاعات

در این مرحله،اطلاعات مهم و ضروری که باید بر روی کارت ویزیت قرار گیرد را انتخاب می کنیم. این اطلاعات ممکن است شامل نام، عنوان شغلی، اطلاعات تماس، لینک به وبسایت یا شبکه‌های اجتماعی، و هر اطلاعات دیگری باشد که به نظر شما یا مخاطبانتان مهم است. حتماً به تنظیم مناسب این اطلاعات و استفاده از قلم خوانا توجه کنید.

درخواست مشاوره رایگان

درصورت نیاز به مشاوره در رابطه با انجام خدمات مشابه برای شرکت خود، لطفا فرم زیر را پر و ارسال کنید تا در اولین فرصت کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.