• تلفن: 77429224 (21) 98+
  • ایمیل: info@veriya.ir
  • ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه  08:00-1۸:00

خدمات وریا

مهدی شاکری

عکاسی محصول

عکاسی محصول با توجه به تغییر روش فروش و حضور گسترده کاربران اینترنت در فضای گوگل و شبکه های اجتماعی، به امری اجتناب ناپذیر تبدیل شده است.
می توانید با توجه به همه گیری استفاده از این فضاهای جدید، نوع و سبک فروش و ارائه محصولتان را تغییر دهید و مطابق با شرایط پیش رو آن را بروز رسانی کنید.

بیشتر بخوانید
عکاسی صنعتی

عکاسی از روند تولید

عکاسی خط تولید عکاسی خط تولید به عنوان بخشی از شناسنامه هر کارخانه تولیدی می باشد.
بیشتر بخوانید

عکاسی تخصصی مبلمان

عکاسی مبلمان عکاسی مبلمان یکی از فعالیتهایی است که دپارتمان عکاسی کانون تبلیغاتی وریا به صورت کاملا تخصصی و حرفه ایی مشغول به انجام آن است. باعث افتخار است که توانسته ایم با بهترین و بزرگترین کارخانه های تولید مبلمان ایران همکاری بسیار دوستنه ای داشته باشیم. این موضوع باعث شده است که بتوانیم بهترین [...]
بیشتر بخوانید
سئو

طراحی کمپین های تبلیغاتی

کمپین تبلیغاتی یا پویش تبلیغاتی در مدیریت تبلیغات به مجموعه عملیات برنامه‌ریزی شده برای تبلیغ کردن یک مؤسسه یا کالاهای آن می‌گویند.کارزار تبلیغاتی توسط یک دفتر تبلیغاتی (یا یک شخص یا گروه که وظایف دفتر تبلیغاتی را انجام می‌دهد) تدوین و اجرا می‌شود و در واقع، سازمان بندی داخلی دفتر تبلیغاتی برای اجرای برنامه تبلیغاتی است.

بیشتر بخوانید
مهدی شاکری

عکاسی مدلینگ

طراحان مد اولین گروهی هستند که در یک پروژه مدلینگ شروع به کار می کنند. آنها با طراحی انواع پوشاک ، کیف و کفش ، زیورآلات و هزاران محصول دیگر که امروزه در کیفیت زندگی بشر از اهمیت بسزایی برخوردارند، می توانند خلاقیت و زیبایی را در هم بیامیزند.

بیشتر بخوانید
سئو

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک یا گرافیک دیزاین (به انگلیسی: Graphic design) فرایند ارتباطات بصری، و حل مسئله از طریق استفاده از تایپ، فضا، تصویر و رنگ است. رشته طراحی گرافیک زیرمجموعه ارتباطات بصری و طراحی ارتباطات در نظر گرفته شده‌است، اما گاهی اوقات اصطلاح «طراحی گرافیک»

بیشتر بخوانید
عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی (به انگلیسی: Advertising photography)، شاخه‌ای از عکاسی است که عکاس از محصولات، کالاها، تولیدات و خدمات افراد یا شرکت‌‌ها عکسبرداری می‌کند. در واقع روشی برای تقویت پل ارتباطی بین مشتریان و کسب و کارهاست.

بیشتر بخوانید
سئو

بهینه سازی موتورهای جستجو گر (SEO)

سئو SEO چیست؟
تعریف خلاصه و عامیانه از سئو را میتوان این گونه بیان کرد که شما می توانید با استفاده از راهکارهای مختلف، وبسایت خود را بیشتر به نمایش افرادی که به دنبال خدمات یا بیزینس شما هستند، بگذارید.

بیشتر بخوانید
طراحی سایت

طراحی سایت و اپلیکیشن

طراحی وب به قالب نمایشی و طراحی گرافیکی صفحات موجود در وبگاه می‌گویند که معرف محتوا و مطالب آن وب سایت می‌باشد. طراح وب جلوه بصری هدف وبگاه است و اولین بخش از یک صفحه وب است که ذهن مخاطب را با خود درگیر می‌کند.

بیشتر بخوانید