• تلفن: 77429224 (21) 98+
  • ایمیل: info@veriya.ir
  • ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه  08:00-1۸:00

عکاسی مبلمان

 

هدف از عکاسی مبلمان ، نمایش نکات فنی مبل و در عین حال زیبایی آن به مشتریان شما می باشد. پس داشتن عکسهای زیبا و در عین حال فنی، کمک بسیار زیادی در فروش محصولات شما می نماید.

امروزه داشتن عکسهای خاص و متفاوت کمک میکند تا مشتریان به محصولات شما در وب سایت و یا صفحات مجازی توجه ویژه ایی داشته باشند و برای خرید شما را در بین انتخاب خود قرار دهند.
با توجه به تجریه 10 ساله تیم عکاسی تخصصی مبلمان وریا، داشتن عکسهای حرفه ایی و جذاب نظر خریداران مبلمان را به خود جلب میکند. چون زیبایی در انتخاب مبمان منزل تاثیر بسیار زیادی دارد.
تیم تخصصی عکاسی مبلمان وریا با داشتن تجربه همکاری با بسیاری از کارخانه های بزرگ مبلمان داخلی و خارجی، و با بازخوردهایی که از مشتریان عزیز دریافت نموده است با افتخار اعلام میکند که سهم بسیاری در فروش محصولات این عزیزان را داشته است.

هدف ما جلب رضایت مشتریان و در نتیجه فروش این عزیزان بوده است.

چند نکته مهم درباره عکاسی مبلمان که باید بدانیم

 

در تصویر بالا نمونه ای از کار عکاسی زمینه سازی شده توسط تیم عکاسی تخصصی مبلمان را مشاهده میکنید.

شاید شما هم دغدغه این را دارید که فضای کافی جهت عکاسی از محصول خود را در اختیار ندارید، و یا شاید اینکه تعدادی دکوری و یک فضای کوچک محیا کردید جهت عکاسی از محصولات خود که این فضا و دکوری ها به چشم مشتریان شما تکراری شده و دیگر محصول شما زیبایی خود را آن طور که باید، منتقل نمی کنند. دپارتمان حرفه ایی و تخصصی عکاسی وریا این معضل جدی را حل کرده و برای اولین بار در ایران توانسته است عکاسی فضا سازی شده بسیار طبیعی از محصول شما را انجام دهد تا دیگر نیازی به تهیه فضای لاکچری و همچنین لوازم تزیینی لوکس و مدرن را نداشته باشید. تا بتوانید در فضای تولید خود از محصولات مورد نظر خود عکاسی کرده و آن را در فضایی شیک و مناسب قرار دهید تا نمایی واقعی از چیدمان مبلمان شما در منزل را به مشتری القا نماید.

برای انجام این فرآیند، ابتدا تیم متخصص طراحی داخلی وریا، مبلمان شما را آنالیز کرده و فضای مناسب مبلمان شما را محیا می کنند. در این مرحله تیم عکاسی وریا وارد عمل شده و با چیدمان و طراحی صحنه و نور، از محصول شما عکاسی می کنند و در مدت معینی که به شما مشتریان گرامی اعلام می شود، پس از ادیت تخصصی خروجی برای شما ارسال می شود.

از آنجایی که تیم حرفه ای و تخصصی عکاسی مبلمان وریا با بزرگترین و حرفه ایی ترین مجموعه های تولیدی مبلمان همکاری کرده است، باعث شده که درک بالاتر و حرفه ایی تری از دیگر همکاران برای به تصویر کشیدن هرچه بهتر مبلمان و جزییات مبلمان را داشته باشند.
باعث افتخار است که تیم تخصصی مبلمان وریا با بزرگترین و بنام ترین برندهای تولید مبلمان همکاری کرده و همچنین سهم کوچکی از برند سازی این مجموعه ها را داشته است.
گروه هنری وریا نقش مهمی در به تصویر کشیدن محصولات تولیدی های بزرگ مبلمان در نمایشگاههای بین المللی تهران و  شهرستانها داشته است و همچنین طراحی بیش از 200 بیلبورد تبلیغاتی این مشتریان عزیز در اکثر نقاط کشور به عهده دپارتمان طراحی گرافیکی وریا بوده است.

با توجه به توضیحات بالا و تجربه کافی در این عرصه، دپارتمان عکاسی تخصصی مبلمان وریا خدمات عکاسی مبلمان خود را در عناوین ذیل ارائه می نماید:

  1. عکاسی مبلمان تبلیغاتی
  2. عکاسی مبلمان دکوراتیو
  3. عکاسی مبلمان زمینه سازی شده
  4. عکاسی مبلمان زمینه سفید(جهت ارائه در سایت)
  5. عکاسی از جزییات مبلمان

مشتریان ما