• تلفن: 77429224 (21) 98+
  • ایمیل: info@veriya.ir
  • ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه  08:00-1۸:00

طراحی کاتالوگ

زیبایی و به روز بودن طراحی کاتالوگ و بوروشور های تبلیغاتی از مهم ترین مسائل مربوط به بخش های تبلیغات یک شرکت معتبر می باشد.

شما اگر می خواهید که کاتالوگ زیبا و منحصر به فردی از محصولات و یا نحوه ارائه خدمات خود داشته باشد تا بتوانید نسبت به دیگر رقبای خود چند گام جلوتر باشید، این مهم را به  دپارتمان  طراحی گرافیک وریا محول کنید.

ما با تیمی خلاق و با ایده های جدید در راستای هرچه بهتر دیده شدن محصولات و یا نحوه ارائه خدمات شما در کنار شما هستیم تا بتوانیم برای پیشرفت شما گامی مهم را در بازار رقابتی و دنیای بیزینس امروز برداریم.

محاسن داشتن یک کاتالوگ خوب

داشتن کاتالوگ خوب و حرفه ایی شما نشان از اعتبار و ارزش شما نسبت به کار و نحوه ارائه خدمات شما دارد. زیرا کتالوگ شما شناسنامه ایی از محصولات و خدمات شما نزد مشتریان شما می باشد. پس ارزش یک طراحی کاتالوگ عالی و منحصر به فرد برای یک کمپانی موفق کاملا واضح و مشخص است. اگر کاتالوگ شما زیبایی و موارد استاندارد را دارا باشد قطعا باعث جذب مشتری شما می شود و آن را تشویق به مطالعه آن میکند.

مشخصات یک کاتالوگ استاندارد و خوب

مهم ترین نکته در داشتن زیبایی یک کاتالوگ داشتن عکسهای زیبا و جذاب می باشد تا بتوان از نظر دیداری محصول و خدمات شما را به مشتری به نحو احسنت معرفی کرد.

میتوانید برای مشاوره با دپارتمان تخصصی عکاسی وریا در زمینه عکسهای خاص از محصول و یا خط تولید، با همکاران ما تماس بگیرید تا شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند.

نکته بعدی برای داشتن یک کاتالوگ تاثیر گذار استفاده از طرح های گرافیکی جذاب در صفحات و همچنین روی جلد است که این طرح ها در کنار عکسهای جذاب می تواند یک کاتالوگ منحصر به فرد را برای شما به ارمغان بیاورد تا برای همیشه در ذهنها باقی بماند.