• تلفن: 77429224 (21) 98+
  • ایمیل: info@veriya.ir
  • ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه  08:00-1۸:00

طراحی بیلبورد (تبلیغات محیطی)

طراحی بیلبورد های تبلیغاتی یا به اصطلاح تبلیغات محیطی یکی از بهترین و موثرترین روش تبلیغات برای هر کسب و کار می باشد. صاحبان کسب و کار می توانند با انتخاب این روش برای معرفی محصول یا کسب و کار خود نتیجه خوبی را از مخاطبان خود بگیرند.

اهمیت طراحی بیلبوردهای تبیغاتی

زیبایی در طراحی بیلبورد و تابلوهای تبلیغاتی محیطی یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذاری در ذهن مخاطب می باشد. شما با طراحی مناسب و زیبا می توانید نظر مخاطبان را برای دیدن و ماندگاری در ذهن جلب نمایید. لازم میدانم این نکته را در اینجا یادآوری کنم که با توجه به هدف شما برای تاثیرتان روی ذهن مخاطب، طراحی معنا پیدا میکند.

برخی از انواع طراحی های بیلبورد های تبلیغاتی

به عنوان مثال شما می خواهید یک محصول را به مشتریانتان معرفی نمایید که این محصول مورد نظر شما دارای نقاط قوتی می باشد که از نظر شما اهمیت زیادی دارد که مشتری با دیدن بیلبورد و یا تابلوهای تبلیغاتی شما، آن را به ساده ترین شکل ممکن متوجه شود. در اینجا شما به عکسهای خوب و جذابی برای نشان دادن جزییات محصول و در گام بعدی یک طرح زیبا که نظر مخاطبان شما را به تصویر و عکس شما جلب نماید.

این موضوع می تواند برعکس هم اتفاق بی افتد. به عنوان مثال عکس زیبا و جذاب شما نظر مخاطبانتان را جلب نماید تا به بیلبورد شما توجه کنند.

دپارتمان استودیو عکاسی وریا در راستای بهتر دیده شدن محصول شما و داشتن عکسهای زیبا و جذاب می تواند به شما کمک نماید. همچنین می توانید جهت مشاوره رایگان با دپارتمان عکاسی وریا با ما در تماس باشید.

محل نصب بیلبوردهای تبلیغاتی

محلی که شما برای تبلیغات محیطی خود انتخاب می کنید از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. با توجه به نوع مخاطبان خود باید محل مناسبی را برای تبلیغات محیطی خود درنظر بگیرید. چرا که این امر تاثیر گذاری تبلیغات شما را چندین برابر می کند.

چند نکته در رابطه با تبلیغات محیطی (بیلبورد)

شما هزینه قابل توجهی را صرف تبلیغات می کنید تا تبلیغات شما نتیجه مثبت در روند کارتان داسته باشد. پس لازم دیدیم تا نکته هایی را قبل از عقد قرارداد و اجاره تابلوهای تبلیغاتی را به شما گوشزد کنیم:

  1. محل بیلبورد شما بسیار مهم است. چون مدت زمانی که مخاطبان شما به تابلوی شما نگاه میکنند تاثیر زیادی در اثر گذاری روی ذهن مخاطب شما را دارد. پس هوشمندانه عمل کنید.
  2. داشتن عکس و تصویر مربوط به کارتان بسیار بسیار مهم می باشد. برای راهنمایی و مشاوره در رابطه با این موضوع با کارشناسان عکاسی ما تماس بگیرید.
  3. مشخص کردن هدفتان از داشتن بیلبوردهای تبلیغاتی بسیار مهم می باشد. با مشخص شدن این موضوع طراحان ما می توانند شما را به هدفتان نزدیکتر کنند.
  4. خلوت بودن و کم بودن نوشته های بیلبورد تان کمک میکند تا بهتر دیده شود. بسیاری از دوستان بیلبوردهای تبلیغاتی را با آگهی های تبلیغاتی (تراکت) اشتباه میگیرند.

و…

جهت مشاوره رایگان با دپارتمان طراحی گرافیک وریا با ما در تماس باشید.